MultiApro.com

Saját apróhirdető ingyen, percek alatt!

Hirdessen itt

<< Vissza   FŐOLDAL

Ossza meg, lájkolja és keressen vele

Eladókat keresünk budaörsi és budapesti babaáruházainkba!
Fényképes önéletrajzot kérünk az alábbi e-mail címre:
elefani@elefani.hu
vagy személyesen a babaáruházba.

2040 Budaörs, Kamaraerdei út 11.
06-30/247-1841
06-23/430-141

1113 Budapest, Bocskai út 38-40.
06-30/402-7942
06-1/365-110

Feladatok:
Vásárlók teljes körű, magas szintű kiszolgálása
Áruátvétel és az áruk kihelyezése, raktárkezelési feladatok
Termék ismeretek és magas szintű eladási-technikai ismeretek megszerzése
Napi adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
Kasszázás, pénzkezelés
Az üzlettér igényes rendben tartása
Egyéb a munkakörhöz tartozó feladatok ellátása

Elvárások:
Szakirányú végzettség nem feltétel, de előnyt jelent
Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
Precíz munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás a munkához
Megbízhatóság, képesség az önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:
Alapos betanulás folyamatos munkatársi segítséggel, fokozatos felelősségvállalással
Családias cégkultúra, megbecsült munkatársak
Hosszú távú munkalehetőség
Biztos kereset, versenyképes fizetés

Kategória:Állás - munka

Város: Budaörs

Cím: Kamaraerdei út 11.

Megye: Pest

Telefon: 06302471841

 Üzenet küldése a hirdetőnek >>

Honlap: www.elefani.eu

Hirdetés azonosító: 8161064

Feladva: 2019.07.28- 06:49

Lejár: 2019-08-25

Előre sorolás

Beküldés moderálásra, szabálysértő hirdetés bejelentése

Kiemelt hirdetések